Nogometaši Rijeke poraženi od slovenskog drugoligaša u trening utakmici

Autor: Ivana Grabar 10.02.2022

nk_rijeka_braut Foto: HNK Rijeka

Trening utakmica je prije svega poslužila da bi priliku dobili igrači s manjom minutažom, kao i juniori koji su odigrali veći dio utakmice.

Rijeka - Nogometaši Rijeke poraženi su od ND Ilirije (0:1), slovenskog drugoligaša, u trening utakmici koja je prije svega poslužila da bi priliku dobili igrači s manjom minutažom, kao i juniori koji su odigrali veći dio utakmice.

Obje ekipe stvorile su nekoliko izglednih prilika kroz utakmicu, u 30. minuti Golob je postigao jedini gol na utakmici.

Rijeka – ND Ilirija 0:1
Trening utakmica: Rijeka – ND Ilirija 0:1 (0:1). Pomoćno igralište u kampu HNK Rijeka. Sudac: Vedran Jelenčić (Kastav). Strijelac: Golob (30′).

RIJEKA: Zlomislić, Braut, Liber, Obregon, Lepinjica, Krešić, Vuk, Bušnja, Abass, Bodetić, H. Smolčić. Još su igrali: Franković, Dujmović, Pozo, Gajzler, Stanić, Coupland, Rudić, Valjan, Simčić, Prskalo.

ILIRIJA: Baš, Beguša, Tardan, Mlakar, Kuzmić, Golob, Stevanović, Kepic, Rotar, Luiz, Djermanović. Još su igrali: Džafić, Piskule, Gutic, Latinic, Tomicek, Farquharson, Suljanovic, Causevic, Bartolj.