Počinje uklanjanje vegetacije na Svetom Kuzmu, promet kod Soplja bit će zatvoren pet dana

Autor: Nikola Cvjetović 23.07.2026

preluk_kostabela_ciscenje_zelenila__5_

Radovi na održavanju vegetacije uz prometnicu započinju u petak, 24. srpnja, a cilj im je povećati sigurnost i preglednost ceste.

Rijeka - Na lokaciji Sveti Kuzam – Sopalj, u blizini groblja, u petak 24. srpnja 2026. godine započinju radovi na strojnom uklanjanju vegetacije.

Prema najavi, radovi bi trebali trajati pet dana, a tijekom njihova izvođenja promet na navedenoj lokaciji bit će zatvoren kako bi se osigurala sigurnost radnika i svih sudionika u prometu.

Održavanje vegetacije uz prometnice provodi se redovito s ciljem povećanja sigurnosti u prometu, poboljšanja preglednosti prometnih pravaca te smanjenja mogućnosti nastanka prometnih nezgoda.

Nadležni zahvaljuju građanima na razumijevanju i strpljenju tijekom trajanja radova te mole za pridržavanje privremene prometne regulacije.

pocket icon
Više sa portala torpedo.media ...