Riječki bajkeri provezli "Uskršnji motođir" za male pacijente na Sušaku

Autor: Nikola Cvjetović 21.04.2025

Bikeri_provezli_%E2%80%9EUskrsnji_moto_djir%E2%80%9C_za_male_pacijente__2_



Slatki paketi za djecu na liječenju

Rijeka - Članovi Motoudruge “BikeRI” organizirali su na Uskrsni ponedjeljak "Uskršnji motođir" posvećen djeci koja su za blagdane morala ostati na liječenju u bolnici.

Humani motociklisti velikog srca dovezli su svoje moćne „oktanske ljubimce“ prepune poklona u krug novog bolničkog kompleksa na Sušaku kako bi razveselili i obradovali male pacijente prigodnim slatkim paketima. Nastavak je to dugogodišnjih akcija u kojoj su "bajkeri" okupljeni pod inicijativom „Moto Mrazovi“ darivali mališane u Dječjoj bolnici na Kantridi. Ova se lijepa tradicija nastavlja sada u bolnici na Sušaku, u novim prostorima s novom opremom i novim zidovima, ali sa istim velikim srcem i entuzijazmom.

Motoudruga „BikeRi“ humanitarna je udruga dobronamjernih motociklista Primorsko-goranske županije kojoj je prioritet dječje veselje.

pocket icon
Više sa portala torpedo.media ...