Semafori na jednom od najprometnijih riječkih raskrižja privremeno se gase zbog zamjene uređaja
Autor: Marina Brajkovic 09.06.2026
Foto: arhivaU srijedu, 10. lipnja, na križanju Vukovarske ulice, Ulice Franje Čandeka i Ulice Braće Branchetta promet će tijekom radova regulirati prometni redari.
Rijeka - Na raskrižju Vukovarske ulice, Ulice Franje Čandeka i Ulice Braće Branchetta u srijedu, 10. lipnja, izvodit će se radovi na zamjeni semaforskog uređaja, zbog čega će semafori privremeno biti isključeni.
Radovi će trajati od 9 do 13 sati, dok će semaforski uređaj biti izvan funkcije u razdoblju od 9 do 11 sati.
S obzirom na složenost i frekventnost ovog raskrižja, za vrijeme isključenja semafora promet će regulirati prometni redari, uz prisutnost ophodara i semaforista. Na lokaciji će biti postavljena i privremena prometna signalizacija, a ophodarsko vozilo bit će označeno uključenim rotacijskim svjetlima kako bi se vozače na vrijeme upozorilo na radove.
Iz nadležnih službi pozivaju sve sudionike u prometu na pojačan oprez te pridržavanje privremene prometne signalizacije i uputa osoba koje će upravljati prometom tijekom izvođenja radova.
Građanima zahvaljuju na razumijevanju i strpljenju.



