Otvorenje izložbe Žene i cvijeće

Autor: Tara Tomić 06.03.2024

fotoaparat_ilustracija Ilustracija - arhiva

Izložba povodom Dana žena

Rijeka - Udruga antifašističkih boraca i antifašista Rijeka povodom 8. marta, Međunarodnog dana žena, organizira izložbu slika pod nazivom „Žene i cvijeće“.

Izložba će biti otvorena u petak, 8. ožujka, u prostorijama Udruge antifašističkih boraca i antifašista Rijeka, Demetrova 6a, Rijeka, s početkom u 12.15 sati.

Autorice slika su članice Udruge umirovljenika Srdoči i članice podružnice antifašista Srdoči, polaznice raznih likovnih radionica.

Na otvorenju izložbe prisutnima će se obratiti gradonačelnik Rijeke Marko Filipović i Vojko Obersnel, kao predsjednik UABA Rijeka.

pocket icon
Više sa portala torpedo.media ...

Kolačići

Ova stranica koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva i praćenje posjećenosti. Nastavkom korištenja stranice smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.