Tekst iz arhive. Stranice su u međuvremenu redizajnirane!

Obje trake Adamićeve ulice od jutros otvorena za promet - Sanirane posljedice rušenja skele

Prije nego što je stavljena u punu prometnu funkciju, prometnica je bila privremeno zatvorena zbog radi demontaže skele i uklanjanja zaštitnih betonskih elemenata.

Rijeka - Danas rano ujutro za promet su otvorena oba traka Adamićeve ulice. Prije nego što je stavljena u punu prometnu funkciju, prometnica je bila privremeno zatvorena zbog radi demontaže skele i uklanjanja zaštitnih betonskih elemenata.

Podsjetimo, Adamićeva je bila zatvorena zbog urušavanja građevinske skele i dijela zida zgrade "stare Pošte" uslijed radova na ugradnji lifta, a u nesreći srećom nitko nije stradao.

Nakon toga, provodila se sanacija tijekom koje je promet prvo bio u potpunosti onemogućen nekoliko dana, a zatim dopušten jednim trakom. Od danas, pak, promet je uspostavljen u punom obimu.

Ovo je tekst iz arhive. Stranice su u međuvremenu redizajnirane. Kreni od početne stranice.