Odličan nastup atletičara Kvarnera na Vertikalnom licu Platka

Babnik je utrku koja je start i cilj imala na livadi ispred Velikog doma na Platku osvojio vremenom od 27:46 minuta

Platak – Atletičari Kvarnera ove su nedjelje nastupali na Vertikalnom licu Platka. Kvarneraši su zabilježili zapažene nastupe u utrkama na 5, 10 i 20 kilometara, a posebno valja izdvojiti uspjeh Marina Babnika koji je u utrci na 5 kilometara osvojio prvo mjesto. Babnik je utrku koja je start i cilj imala na livadi ispred Velikog doma na Platku osvojio vremenom od 27:46 minuta.

Amanda Tomas osvojila je drugo mjesto na Vertikalnoj 10ki, utrci na 10 kilometara koju je završila za 1:35:47 sati, dok je Ljiljana Kalanj osvojila 14. mjesto za 2:01.48 sati.

U muškoj konkurenciji na 10 kilometara kao 15. ciljem je prošao Sandro Donda, a dionicu je istrčao za 1:38,33.

Trener Kvarneraša Zoran Žilić je dobro ispitao teren tijekom šestodnevnih priprema sa svojom grupom atletičara i utrku na 20 kilometara pod nazivom Vertikalna 20ka završio na drugom mjestu za 2:17:58 sati.

Na 20 kilometara trčali su i Ivan Dobrović, koji je osvojio 12. mjesto s rezultatom od 3:05:37 sati, te Igor Miličić, koji je bio 13. nakon 3:07:00 sati.