Orijent upisao težak poraz u Zagrebu – Jarun slomio otpor gostiju već u 3. minuti

Bila je ovo opomena nogometašima Orijenta da do kraja prvenstva ima mnogo utakmica i da je 3. HNL Zapad ipak zahtjevnije i kvalitetnije natjecanje od njihova lanjskog ranga natjecanja.

Rijeka – Nogometaši Orijenta doživjeli  su težak poraz protiv zagrebačkog Jaruna.  Onako kako Orijentaši silovito lome otpor protivnika u prvim minutama na svojem terenu, tako su i domaćini slomili njihovov otpor. Već u 34. minuti na semaforu je pisalo velikih 3:0.

U 3. minuti lopta se nakon snažnog udraca Brčića odbila od njegovog suigrača Sudeca za vodstvo domaćina 1:0.  Nakon 20 minuta igre na 2:0 povisio je Puntarić kada mu je Brčić asistirao iz kornera.  Kod prva dva gola sudjelovao je Brčić, a treći pogodak djelo je njegova brzog izlaska u kontru kada rutinirano zaobilazi i zabija pored nemoćnog Popovića. Do kraja utakmice domaćini su iskusno čuvali svoju prednost te se rezultat nije više mijenjajo.