Tekst iz arhive. Stranice su u međuvremenu redizajnirane!

Pančevački disko indie rock bend Buč Kesidi premijerno dolazi u Rijeku na Impulse Festival

S albumom „Euforija“ koji je „pobrao“ lovorike na svim relevantnim listama najboljih izdanja protekle godine, dečki dolaze u kultni Palach  opravdati status trenutno najtraženijeg novog benda u regiji.

Rijeka – Impulse festival u svom ovogodišnjem izdanju dovodi i popularni regionalni duo Buč Kesidi.

Nakon rasprodanih koncerata širom regije i godine okrunjene s dvije rasprodane sale Amerikana u beogradskom Domu omladine, pančevački disko indie rock bend Buč Kesidi premijerno dolazi u Rijeku.

S albumom „Euforija“ koji je „pobrao“ lovorike na svim relevantnim listama najboljih izdanja protekle godine, dečki dolaze u kultni Palach  opravdati status trenutno najtraženijeg novog benda u regiji.

Uz hit singlove „Nema ljubavi u klubu“, „Đuskanje ne pomaže“,  „TIHO“ i „Subota“ Buč Kesedi garantiraju dobar provod u petak, 3. travnja u OKC Palach, s početkom u 22 sata.

Dvojac kritika slavi, a publika obožava zbog „propulzivnih ritmova, zavodljivih refrena, plesne atmsofere i zaraznih trominutnih pjesama“ kako je to opisao Žikica Smić.

https://www.youtube.com/watch?v=CaZOa3KvfA0&feature=emb_logo

Sedmo izdanje Impulse Festivala održava se od 30. ožujka do 5. travnja.

Podsjetimo, Impulse je riječki klupski festival koji spaja gradske lokacije s misijom promocije dobre glazbe. Događaji koji se odvijaju tijekom festivala kroz različite medije tematiziraju glazbu, koja je poveznica priče, u duhu čega je i slogan – “glazba je svugdje”.

Zajedničku organizaciju festivala potpisuju Distune Promotion i Studentski kulturni centar Sveučilišta u Rijeci, a za vizualni identitet festivala zaslužan je dizajnerski studio Radnja iz Zagreba.

Ovo je tekst iz arhive. Stranice su u međuvremenu redizajnirane. Kreni od početne stranice.