Počela natjecanja u Prvoj i Drugoj ligi NS Rijeka – Mlađi pioniri, pioniri i juniori Rijeke pobjedama krenuli u novu sezonu

Mlađi pioniri, pioniri i juniori Rijeke pobjedama su otvorili svoje ligaške kampanje u okviru prve i druge lige Nogometnog središta Rijeka

Rijeka – Mlađi pioniri pobijedili su Opatiju u utakmici prvog kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Rijeka je slomila otpor Opatije u drugom dijelu, Lerga je donio prednost u 37. minuti. Bijeli su pobjedu potvrdili pogotkom Adamovića u 53. minuti.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su na gostovanju Opatiju 6:2 u utakmici prvog kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. U ovoj ligi za Rijeku će nastupati ulazno godište starijih pionira (2006.) kojima će ovo biti dobra prilika. Rijeka je do vodstva stigla golom Šepića u 18. minuti, a domaćin je izjednačio samo minutu kasnije iz prekida kada je precizan bio Gojko. Izjednačujući pogodak nije obeshrabrio Rijeku, bijeli su postigli pet golova uz pet različitih strijelaca za premijernu pobjedu.

Juniori Rijeke pobijedili su Cres 5:1 u utakmici prvog kola Druge lige Nogometnog središta Rijeka. Momčad Rijeke bila je sastavljena od juniora ulaznog godišta, te kadeta kojima će nastupi u ovoj ligi, protiv starijih vršnjaka, poslužiti kao dobra provjera.Rijeka je poveo već u trećoj minuti golom Todorovića, ali domaćin se vratio u 21. minuti kada je Zubović realizirao udarac s bijele točke – 1:1. Ipak, Todorović je u 30. minuti ponovo doveo Rijeku u vodstvo, te je do kraja utakmice (57′) stigao do hat-tricka, dok su mu se s po jednim pogotkom pridružili Bossi i Flego.