Primorje EB praznih ruku se vraća iz Niša: Propusna obrana riječke vaterpoliste ostavila ‘bez plijena’

Arhiva Torpedo media

Vaterpoliste Primorja sada očekuje domaći ogled 24. studenog protiv Medveščaka u koji ulaze kao izraziti favoriti, no s obzirom na 15 primljenih pogodaka u ovoj utakmici, ali i u prethodnim utakmicama kako bi opravdali taj status trebati će definitivno podići nivo obrane.

Niš –  Vaterpolisti Primorja iz Niša se na žalost vraćaju bez plijena. Još jednom se pokazalo kako je  A-2 regionalna liga izrazito domaćinska liga te da za osvojiti bodove na gostujućim bazenima treba pružiti bolju i angažiraniju igru.

Sam početak utakmice pripao je domaćim vaterpolistima tako da nakon 4 minute igre rezultat na semaforu svijetli 2:0 u korist Naisa. Nakon toga igralo se gol za gol, ali do rezultatskog poravnanja vaterpolisti Primorja niti u jednom trenutku nisu uspjeli doći. Odlučujućom se pokazala treća četvrtina kada su domaćini postigli 6, a primili samo 2 gola i tako došli do nedostižnih 13:7. U posljednjoj četrvtijni, Primorjaši su uspjeli samo ublažiti poraz.

5.kolo A2 regionalne lige: Nais: Primorje EB 15:11 (4:3, 3:2, 6:2, 2:4)