Tekst iz arhive. Stranice su u međuvremenu redizajnirane!
Promjena na klupi Trsata: Riječki rukometni klub dobio novog trenera
Stašek će u klupskoj povijesti ostati upisan kao trener koji u 1. HRLZ nije nijednom poražen u 4 godine natjecanja, a generaciju koju je preuzeo doveo je do ranga seniora koji su započeli natjecanje u 3. HRLZ.
Rijeka - Nakon četiri godine na klupi RK Trsat trener Goran Stašek odlučio je poslušati preporuku svog liječnika i aktivirati „rad od doma“ te biti prisutan u klubu kroz logistiku, javili su iz riječkog rukometnog kluba koji se natječe u 3. Hrvatskoj rukometnoj ligi – Zapad.
Kako su poručili, Stašek će u klupskoj povijesti ostati upisan kao trener koji u 1. HRLZ nije nijednom poražen u 4 godine natjecanja, a generaciju koju je preuzeo doveo je do ranga seniora koji su započeli natjecanje u 3. HRLZ.
- Novi trener kadeta i seniora od jučer je Igor Marijanović, koji je u posljednje četiri godine vodio seniore Zameta u Premijer ligi te vrlo uspješno i rukometašice Zameta do rujna ove godine. Nesumnjivo je da će novi trener u postojećim ekipama naići na zlatni rudnik riječke rukometne perspektive i nastaviti tamo gdje je Goran Stašek stao, kazali su iz RK Trsat.