Prva HNL – juniori: Sesvete – Rijeka 1:1

Juniori Rijeke remizirali su na gostovanju kod Sesveta 1:1 u utakmici 10. kola Prve HNL

Rijeka – Rijeka je dominirala kroz utakmice, nekoliko prilika, ali realizacija je izostala uz nekoliko odličnih reakcija vratara Sesveta. Sesvete su poveli u prvoj minuti na postavljanu obranu Rijeke, Marijanović je iskoristio trenutak dekoncetracije i doveo domaćina u vodstvo – 1:0.

Rijeka se u igru vratila u 44. minuti kad je Bristrić poentirao za 1:1. Bijeli su dominirali, na kraju je Gajzlerov udarac glavom pogodio u ruku braniča Sesveta, ali glavni sudac nije pokazao na bijelu točku.

Sesvete – Rijeka 1:1
Utakmica 10. kola Prve HNL: Sesvete – Rijeka 1:1 (1:1). Gradski stadion Sesvete. Sudac: Ivan Antunović (Velika Gorica).
Strijelci: 1:0 Marijanović (1′), 1:1 Bristrić (44′).
Žuti kartoni: Marijanović (Sesvete), Simčić (Rijeka).

SESVETE: Herceg, Benko, Salar, Marić, Gracin, Šuart (od 46′ Opačić), Topić (od 60′ Matijević), Marijanović, Barišić (od 74′ Šurmin), Houdek (od 74′ Puček), Turk.

RIJEKA: Tanjić, Ušalj, Bodetić, Rudić, Franković, Delibegović (od 62′ Valjan), Simčić (od 68′ Bossi), Babić, Bristrić, Bilić (od 68′ Ameti), Gajzler.