Prva HNL – kadeti: Rijeka – Cibalia 4:1

Bijeli su dominirali kroz utakmicu i zasluženo stigli do prvog slavlja.

RIJEKA – Kadeti Rijeke pobijedili su Cibaliju 4:1 u utakmici četvrtog kola Prve HNL. Bijeli su dominirali kroz utakmicu i zasluženo stigli do prvog slavlja.

Rijeka je povela u 34. minuti. Nakon pritiska na zadnju liniju i oduzete loptu, Momčilovski je izbio sam pred gol, zaobišao vratara i poentirao – 1:0. Bijeli su odlično ušli u drugi dio i nakon nekoliko propuštenih prilika uspjeli su udvostručiti prednost u 47. minuti. David Šćira je iz slobodnog udarca preko “živog zida” zabio za 2:0. Cibalia je uspjela smanjiti na 2:1 u 52. minuti Lopta se nakon udarca odbila od stative na noge Lugariću koji je poentirao – 2:1. Cibalia je preuzela inicijativu nakon gola i stvorila nekoliko šansi, ali Rijeka je u 69. minuti stigla do trećeg gola. Duje Korač je s centra pobjegao obrani gostiju i iz mrtvog kuta zabio prekrasan gol u prvi kut. Rijeka je pobjedu potvrdila u 75. minuti. Lovro Mikulica odlično se ubacio iz drugog plana u šesnaesterac, primio loptu prsima i rutinerski pogodio za konačnih – 4:1.