Prva HNL – pioniri: Rijeka poražena na gostovanju kod Rudeša

Stariji pioniri Rijeke poraženi su na gostovanju kod Rudeša (2:5) u utakmici petog kola Hrvatski telekom Prve lige.

Rijeka – Utakmica je imala zanimljiv tijek, domaćin je u 17. minuti imao vodstvo 2:0. Rijeka se u igru vratila pogocima Mohorovičića (25′-11m) i Šimetića (29′), te je od 23. minute imala igrača više nakon što je isključen Markulin u 23. minuti. Ipak, Rijeka nije uspjela kapitalizirati brojčanu prednost, Rudeš je trima pogocima stigao do tri boda.

Rudeš – Rijeka 5:2

Utakmica 5. kola Prve HNL – kadeti: Rudeš – Rijeka 5:2. Igralište ŠC Rudeš. Sudac: Darijo Brkić (Zagreb).

Strijelci: 1:0 Markulin (6′-11m), 2:0 Šimurina (17′-ag), 2:1 Mohorovičić (25′-11m), 2:2 Šimetić (29′), 3:2 Popov (38′-11m), 4:2 Jurop (45′), 5:2 Jakšić (67′).

Žuti kartoni: Jurčević (Rijeka). Crveni karton: Markulin (Rudeš).

RUDEŠ: Miletić, Kasumović, Folnegović (od 46′ Živčić), Popov, Abramović, Markulin, Galeković (od 66′ Horvat), Anić (od 61′ Piškor), Juroš (od 46′ Kwedi), Filipčić (od 30′ Rušnov), Klobučarević (od 31′ Jakšić).

RIJEKA: Jurčević (od 69′ Heger), Peranović (od 50′ Arbanas), Vinarš, Bušljeta, Mrvčić (od 61′ Butković), Šimurina (od 61′ Mady), Thaqi (od 50′ Miškulin), Mrvčić (od 50′ Butković), Frank (od 69′ Lekaj), Šimetić, Mohorovičić.