Prva liga NS Rijeka – mlađi pioniri: Novigrad – Rijeka 0:3

Zaostala utakmica 2. kola Prve lige NS Rijeka

Rijeka – Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Novigrad 3:0 u zaostaloj utakmici drugog kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Rijeka je povela u 32. minuti. Vuković je izveo slobodan udarac, Radusin je skrenuo loptu i prevario vratara – 0:1.

Bijeli su udvostručili prednost u 44. minuti. Lijepu akciju po lijevoj strani, na asistenciju Jelavića, završio je Vuković prekrasnim udarcem sa 16 metara koji je otišao pod gredu – 0:2.

Konačan rezultat Rijeka je postavila u 48. minuti, a asistent je opet Jelavić. S desne strane odigrao je povratnu loptu za Špehara koji je iz drugog plana ušao u 16 metara i pogodio iz prve u lijevi donji kut.

Novigrad – Rijeka 0:3
Zaostala utakmica 2. kola Prve lige NS Rijeka: Novigrad – Rijeka 0:3 (0:0). Igralište Dajla. Sudac: Matija Bagarić (Umag).
Strijelci: 0:1 Radusin (32′), 0:2 Vuković (44′), 0:3 Špehar (48′).

NOVIGRAD: Fabac, Šetić, Zrnić, Vuković, Vižintin, Bassanese, Miljević, Kalinić, Bertoša, Ponjavić, Šepić. Još su igrali: Ponjavić, Ćosić, Bandov, Šverko, Jugovac.

RIJEKA: Pichler, Karamarko, Čargonja, Vidović, Špehar, Vuković, Savković, Štiglić, Radusin, Jelavić, Uljan Poklar. Još su igrali: Đukić, Martinović, Pozder, Gašparac, Čargonja, Krivačić.