Prva liga NS Rijeka: Mlađi pioniri Rijeke pobijedili Uljanik i potvrdili naslov prvaka

Rijeka/Pula – Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su na gostovanju Uljanik 4:0 u utakmici 22. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka osvojivši četiri kola prije kraja naslov prvaka!

Rijeka je u ogledu protiv drugoplasiranog Uljanika, izravnog konkurenta za prvo mjesto, stigla do 22. pobjede ove sezone i nedostižnih 13 bodova prednosti četiri kola prije kraja. U 22 utakmice bijeli su stigli do 22. pobjede uz gol razliku 181:4.

Rijeka je protiv Uljanika povela u 25. minuti. Nakon prodora Bilajca uslijedila je povratna lopta, a Valinčić je zatresao mrežu – 0:1.

Sedam minuta kasnije stigao je drugi gol, Valinčić je zabio nakon slobodnog udarca – 0:2.

Posljednja dva gola stigla su nakon ubačaja, u 51. minuti najspretniji je bio Rožajac, a pet minuta kasnije zabio je Bilajac za konačnih 0:4 i riječko slavlje.