Remi protiv Hrvatskog dragovoljca: Rijeci poništen gol za pobjedu pri kraju sjajne utakmice!

ARHIVA

U 89′ Vučkić je zabio gol, ali nakon dugog gledanja VAR-a, pogodak je poništen zbog zaleđa.

Zagreb – Deveto kolo Hrvatski Telekom Prve lige otvoreno je večerašnjom utakmicom na stadionu u Kranjčevićevoj ulici u Zagrebu, a u prvoj utakmici, Hrvatski dragovoljac i Rijeka odigrali su 2:2. Iako su se mreže tresle pet puta, na karaju se Rijeka umjesto pobjede morala zadovoljiti remijem. Naime, u 89′ Vučkić je zabio gol, ali nakon dugog gledanja VAR-a, pogodak je poništen zbog zaleđa. Prvi pogodak je pao u 29′ kada je nakon brze kontre domaćina, Petković potegnuo i pogodio. Vodstvo od 2:0 za domaćine potvrdio je s bijele točke Majstorović u 36′. Nogometaši Rijeke malo si zbili redove u drugom poluvremenu, a prvi pogodak postigao je Prince s dvadesetak metara u 57′. Samo tri minute kasnije mreža se ponovno tresla, kada je Pavičić sjajno pogodio s 18 metara. U 86′ Rijeka je imala još dvije prilike. Udarac Bušnje je blokiran, drugu priliku dobio je Drmić, ali udarac je otišao preko grede.