„Kraj kojim počinje sve“: Premijera filma o 20 godina karijere Borisa Štoka

Autor: Marina Pauletić 23.09.2025

boris_stok_koncert_pogon_kulture_2024__21_

Riječka premijera filma „Kraj kojim počinje sve“ održava se u Art-kinu u četvrtak, 25. rujna u 20 sati uz gostovanje Kristine Barišić i Borisa Štoka koji će, po završetku projekcije filma, okupljenu publiku počastiti izvedbom nekoliko svojih pjesama.

Rijeka – Riječki kantautor Boris Štok ove godine obilježava dvadeset godina karijere, a tu će značajnu obljetnicu proslaviti novim singlom, nadolazećim albumom, ali i kratkim dokumentarnim filmom „Kraj kojim počinje sve“ koji prati njegov glazbeni put – od samih početaka u grupi Quasarr i izlaska prvog singla „Ti“, koji je odmah osvojio vrhove radijskih ljestvica u regiji, pa sve do aktualne faze stvaralaštva i predstavljanja novih pjesama s albuma koji izlazi ove jeseni.

Režiju kratkog dokumentarnog filma „Kraj kojim počinje sve“ potpisuje riječka redateljica videospotova i filmova Kristina Barišić, Borisova dugogodišnja suradnica, a film će uključivati i kratke osvrte njegovih kolega s glazbene scene – Ante Gele i Nenada Borgudana (iz grupe Detour).

Riječka premijera filma „Kraj kojim počinje sve“ održava se u Art-kinu u četvrtak, 25. rujna u 20 sati uz gostovanje Kristine Barišić i Borisa Štoka koji će, po završetku projekcije filma, okupljenu publiku počastiti izvedbom nekoliko svojih pjesama.

Ulaznice za premijeru su u prodaji, a dostupne su putem stranice CoreEvent ili na blagajni Art-kina koja se otvara sat vremena prije početka prve projekcije u danu. Ulaz na projekciju slobodan je za članice i članove Filmskog kluba Art-kina.

Više informacija potražite na https://www.art-kino.org/hr/.

pocket icon
Više sa portala torpedo.media ...