Pretplatnicima HNK-a Ivana pl. Zajca 20 posto popusta na rujanske reprize

Autor: Marina Brajkovic 27.08.2026

hnk_ivan_zajc_kazaliste

Pretplatnike nove kazališne sezone „Priče koje nas povezuju“ u rujnu očekuje dodatna pogodnost – 20 posto popusta na ulaznice za niz repriznih programa, među kojima su prošlosezonske i festivalske dramske, operne i plesne uspješnice.

Rijeka - Pretplatnici HNK-a Ivana pl. Zajca koji su već upisali ili će upisati kazališnu pretplatu za novu sezonu „Priče koje nas povezuju“ u rujnu će moći uživati u predstavama po povoljnijim cijenama.

Za rujanske reprizne programe osiguran im je popust od 20 posto na cijenu ulaznica, a riječ je o nizu uspješnih naslova iz prošle sezone i festivalskog programa.

Popust se odnosi na izvedbe predstava „Turandot“, „Čvor“, „Kazalište“, „Venezuela“ i „TO=TO“ u paviljonu tržnice Brajda, kao i na reprize premijerne predstave „Idiot“.

Među programima za koje pretplatnici mogu ostvariti pogodnost nalazi se i projekcija filmskog klasika „General“, koja će biti održana uz glazbu uživo ispred Ekonomske škole Mije Mirkovića.

Popust od 20 posto moguće je ostvariti kupnjom ulaznica na kazališnoj blagajni.

Nova sezona riječkog HNK-a odvija se pod sloganom „Priče koje nas povezuju“, a dodatnim popustom za rujanske programe kazalište svojim pretplatnicima pruža još jednu priliku za povratak omiljenim naslovima i uživanje u raznovrsnom programu već na početku nove sezone.

pocket icon
Više sa portala torpedo.media ...