Vesna Pisarović stiže na Trsatsku gradinu

Autor: Nikola Cvjetović 20.08.2026

vesna_pisarovic_export_delta_2023__1_

Hrvatska pop ikona izvest će svoje najveće hitove u posebnom ambijentu Nugentova parka na Trsatskoj gradini

RIJEKA – Jedna od najpoznatijih hrvatskih pop pjevačica Vesna Pisarović 28. kolovoza stiže u Rijeku, gdje će održati koncert na Trsatskoj gradini. Publiku očekuje glazbena večer u posebnom ambijentu Nugentova parka, uz pjesme koje su obilježile hrvatsku pop scenu.

Pisarović je tijekom karijere postala jedno od najprepoznatljivijih imena hrvatske glazbe, a njezini hitovi i danas okupljaju publiku različitih generacija.

Među pjesmama koje su obilježile njezin glazbeni put su „Da znaš“, „Dolje na koljena“, „Jutro donosi kraj“, „Sasvim sigurna“ i „Neka ljudi govore“. Hrvatsku je 2002. godine predstavljala i na Eurosongu s pjesmom „Everything I Want“.

Na glazbenu scenu Pisarović je zakoračila krajem devedesetih, a nakon velikog uspjeha u pop glazbi okrenula se jazzu i glazbenom usavršavanju u Berlinu. Ondje je istraživala nove glazbene izričaje i razvijala drugačiji umjetnički pristup.

Posljednjih godina ponovno izvodi pjesme koje su obilježile njezinu karijeru, a njezini koncerti privlače i generaciju koja je uz njezine hitove odrasla i mlađu publiku koja ih danas ponovno otkriva.

Koncert na Trsatskoj gradini tako će biti prilika za prisjećanje na velike hitove hrvatskog popa, ali i za njihovo ponovno zajedničko pjevanje u jedinstvenom riječkom ambijentu.

Ulaznice su dostupne u sustavu Entrio, a ulaz na koncert bit će moguć od 20.30 sati.

pocket icon
Više sa portala torpedo.media ...