Simon Sluga debitirao na vratima Hrvatske reprezentacije

Vratar Rijeke Simon Sluga debitirao je u dresu reprezentacije, te je bio među najboljim pojedincima na terenu upisavši nekoliko odličnih obrana.

Varaždin – Hrvatska nogometna reprezentacija poražena je u prijateljskoj utakmici protiv Tunisa (1:2) odigranoj u Varaždinu.

Tunis je poveo u 16. minuti. Khazri je pobjegao obrani i odigrao za Msakinija koji je asistirao Badriju – 0:1.

Hrvatska se vratila u 47. minuti, Petković je nakon finte, uspio si otvoriti prostor i poentirati – 1:1.

Tunis se ponovo vratio u vodstvo u 78. minuti kada je lopta pogodila u ruku Domagoja Vidu. Sliti je bio siguran s bijele točke – 1:2.

Sluga je u debiju upisao 90 minuta i ostavio odličan dojam. U 45. minuti Haddadi je izbio sam pred gol Hrvatske, ali vratar Rijeke odlično je obranio udarac.

U 60. minuti Sluga je ponovo bio na sceni, kapetan Msakni izbjegao je zaleđe i izbio sam pred gol, ali vratar Rijeke ponovo je odličnom intervencijom sačuvao mrežu.