Atletičarke Kvarnera iz Zagreba se vratile s pet medalja

Autor: Marina Pauletić 19.02.2024

Klara_barnjak_1_mjesto_ Klara Barnjak, 1. mjesto

Djevojke su osvojile dva zlata, jednog srebro i dvije bronce.

Zagreb/Rijeka – Proteklog vikenda u Zagrebu je održano Prvenstvo Hrvatske u dvorani za seniorke i seniore. Sportašice Atletskog kluba Kvarner ponovno su postigle sjajne rezultate te zaokružile dvoransku sezonu s pet medalja: dva zlata, jednog srebra i dvije bronce. Na natjecanju su ih pratili treneri Zoran Žilić i Milan Ljubotina.

U kategoriji skok u dalj prvo mjesto je osvojila Klara Barnjak s rezultatom 6,13 m. U disciplini 3000 m s minutažom 10:10,18 Koni Dubrović zaslužila je stajati u sredini na 1.mjestu. Nicole Milić osvojila je 2.mjesto u disciplini 400 m s novim osobnim rekordom od 54.86. U kategoriji skok u vis Anja Barbarić je skočila 1,65 m te osvojila 3. mjesto, a Elena Ban 3. mjesto je osvojila u disciplini na 800 m s rezultatom 2:11,99.