Bijeli prekinuli crni niz i odnijeli pobjedu u Varaždinu!

Autor: Marina Pauletić 06.11.2022

wp-content/uploads/2019/07/nk-rijeka-slavlje-pobjeda-4.jpgfoto: arhiva

Rijeka je sada na 7. mjestu na tablici.

Rijeka - Nogometaši Rijeke pobijedili su Varaždin i odnijeli pobjedu u gostima krajnjim rezultatom 0:3 u dvoboju 16. kola SuperSport HNL-a. Popela se tako na 7. mjesto na tablici.

Prvi je gol pao u 47. minuti, a zabio ga je Matija Frigan. Vukčević je u 45. minuti pretrčao stopera Varaždina koji ga je srušio. Tada je Strukan dosudio slobodni udarac na rub kaznenog prostora te dosudio crveni karton za Baa, ali Ampen je tukao ravno u Zeleniku. Prince je potom ubacio pred gol, a Frigan pogodio mrežu.

Obregon je u 87. minuti sjajno izdržao duel, Vrančić je dodao loptu do Damjana Pavlovića koji ju je odložio za Selahija i mreža se ponovno zatresla! Točku na i stavio je Grgić u 92. minuti nakon ubačaja i odbijanca iz blizine.