Bod ispušten u sudačkoj nadoknadi

Autor: Tara Tomić 10.04.2024

juniori00 foto - HNK RIJEKA

Rijeka se nakon 22 odigrana kola nalazi na petom mjestu

Rijeka - Juniori Rijeke poraženi su od Osijeka (2:1) u utakmici 22. kola Prve NL. Bijeli su imali bod u džepu u samoj završnici utakmice, ali domaći napadač Dominik Babić u prvoj minuti sudačke nadoknade postigao je odlučujući pogodak.

Domaćin je rano poveo pogotkom Filipa Živkovića (5’), a igrači Gorana Gajzlera kvalitetnu igru oplemenili u 51. minuti kada je David Čamber pogodio izjednačenje. Ipak, naša mlada momčad, za koju je nastupilo čak šest igrača koji još uvijek imaju pravo nastupa za kadete, nije uspjela sačuvati vrijedan bod, ali veseli kvalitetna predstava naše momčadi za koju su nastupili igrači (Lukas Murica) koji su čak četiri i pol godine mlađi od nekih domaćih igrača (Mikolčić).

Rijeka se nakon 22 odigrana kola nalazi na petom mjestu, a u idućem juniori su domaćini Mladosti iz Ždralova.

Osijek – Rijeka 2:1

OSIJEK Stadion Opus Arena. Sudac: Ivan Vučemilović-Šimunović. Strijelci: 1:0 Živković (5’), 1:1 Čamber (51’), 2:1 Babić (90’).

OSIJEK: Hlapčić, Perković (od 65’ Farkaš), Beširović, Vrbanac, Svraka (od 65’ Babić), Čurković, Mikolčić, Zahirović (od 51’ Barišić), Mažar (od 65’ Jovičić), Živković (od 65’ Damjanović), Prekodravac.

RIJEKA: Vučetić, Bužić, Peranović, Zubović, Kitin, Blečić (od 81’ Valinčić), Mikloš (od 46’ Murica), Butić (od 71’ Mrvčić), Čamber (od 71’ Došen), Medojević (od 85’ Miškulin), Jakac (od 46’ Žlibanović).