Druga NL: Grobničan slavio, Krk upisao novi poraz

Autor: Nikola Cvjetović 19.11.2023

nk_krk_kantrida_ilustraacija__2_

Grobničan je poveo pogocima Bosančića i Jabita.

Rijeka - U zanimljivo utakmici u Mavrincima u 14. kolu Druge NL Grobničan je bio bolji od Mladost Ždralova - 2:1. Grobničan je poveo pogocima Bosančića i Jabita te u 74. minuta imao značajnu prednost od 2:0. Ipak, u samoj završnici, u 82. minuti gosti su smanjili prednost, a do kraja susreta i dva puta ozbiljnije zaprijetili, ali, na sreću po domaće igrače, do promjene rezultata nije došlo.

GROBNIČAN - MLADOST ŽDRALOVI 2:1

Mavrinci - Stadion: Mavrinci. Gledatelja: 250. Sudac: Ivan Vukančić (Benkovac). Strijelci: 1:0 Bosančić (45'), 2:0 Jabita (74'), 2:1 Cruce-Corcy (82').

GROBNIČAN: Curać, Ušalj, Bosančić, Ravlija, Kovačević, Pilčić (od 78. Kovačević), Mohorić (od 78. Golić), Prpić, Galešić (od 90.+2. Cetina), Batarelo (od 72. Rupčić), Jabita (od 90.+2. Kočević), Srznetić.

MLADOST ŽDRALOVI: Srbljanović, Leko (od 61. Borovac), Brezina (od 78. Krešić), Žabec (od 78. Topić), Colarić, Čondrić, Sesar, Markota (od 78. Hudećek), Azinović, Franceković (od 67. Šurmin), Cruce-Corcy.

KRK - TRNJE 2:3

Rijeka - Stadion Kantrida. Gledatelja: 150. Sudac: Ivan Čužić (Velika Gorica). Strijelci: 0:1 Kolar (12'), 0:2 Miličević (55'), 1:2 Zec (71'), 1:3 Ceraj (85'-11m), 2:3 Turkalj (88'). Crveni karton: Jurešić (Krk) 84. - drugi žuti karton.

KRK: Vargić, Husić, Turkalj, Klenovšek (od 60. Matulja), D. Jurešić (od 46. Berisha), Travaglia, Zec, M. Jurešić, Muminović, Bokulić (od 60. Jurica), Golemac.

TRNJE: Vujinović, Braun, Marić, Kolar, Ceraj, Dobrilović (od 69. Prpić Bosanac), Ribić, Vujnović, Banić, Miličević (od 90. Markanović), Čolić (od 69. Crnčić).

Rezultati utakmica 14. kola Druge NL: Opatija - Jadran-Poreč 2:1, Bjelovar - Marsonia 2:2, Karlovac 1919 - Hrvatski dragovoljac 1:0, Krk - Trnje 2:3, Grobničan - Mladost 2:1, Hrvace - Radnik 0:2, Kustošija - Belišće 1:0, Dugo Selo - Jadran LP 0:0.