[FOTO] Druga NL - Krk i Kustošija jedine neporažene momčadi u drugom dijelu sezone

Autor: Nikola Cvjetović 24.03.2024

Krk_Bjelovar

U 20. kolu Druge NL Krk je na domaćem travnjaku remizirao s Bjelovarom - 1:1.

Krk - Nogometaši "Opatije" i "Grobničana" poraženi su u 20. kolu Druge NL, pa je tako "Krk" koji je neodlučeno odigrao protiv "Bjelovara" (1:1), uz "Kustošiju", ostao jedina neporažena momčad ovog proljeća. Domaći su neoprezno ušli u utakmicu i već u prvoj minuti primili gol. Precizan je bio Stojanović. Konačni rezultat u 41. minuti postavio je Jurica.

KRK – BJELOVAR 1:1

Krk - Stadion Josip Uravić Pepi. Gledatelja: 300. Sudac: Zvonimir Radnić. Strijelci: 0:1 Stojanović (1'), 1:1 Jurica (41'). Žuti kartoni: Begonja (Krk), Čikvar (Bjelovar).

KRK: Vargić, Burul (od 87. Matić), Lucić, M. Jurešić, Pervan, Dukađin (od 73. Matulja), Jurica, Bokulić, Begonja (od 57. Jelić), Delibegović, Golemac (od 73. Nije).

BJELOVAR: Barbić, Ljevar, Štefanac, Romac (od 77. Varga), Motika, Stojanović, Barišić (od. 90 Bliznac), Mijatović, Gulam, Čikvar (od 73. Čordaš), Alexander.

Rezultati utakmica 20. kola Druge NL: Hrvatski dragovoljac - Marsonia 1:2, Radnik Križevci - Opatija 1:0, Grobničan - Karlovac 1919 0:1, Krk - Bjelovar 1:1, Jadran LP - Jadran Poreč 3:0, Dugo Selo - Hrvace 2:2, Trnje - Kustošija 0:4, Mladost - Belišće 2:1.