[FOTO] Druga NL - regionalni derbi bez pobjednika

Autor: Nikola Cvjetović 04.03.2024

nk_grobnican_nk_krk_2024__9_

Grobničan - Krk 1:1

Rijeka - Grobničan i Krk podijelili su bodove (1:1) u 17. kolu Druge NL. Pilčić je u 22. minuti doveo domaćine u vodstvo, a u 70. minuti poravnao je Klenovšek. Na teškom, natopljenom terenu svakoj momčadi pripalo je po jedno poluvrijeme. Kao što i tijek rezultata potvrđuje, domaćini su dominirali u prvih 45 minuta, a gosti u nastavku.

GROBNIČAN – KRK 1:1

Igralište SRC Mavrinci. Gledatelja: 250. Sudac: Toni Konrec (Osijek). Strijelci: 1:0 Pilčić (22'), 1:1 Klenovšek (70'). Žuti kartoni: Kočević, Golić, Simonaj (Grobničan), M. Jurešić, Delibegović, Mass (Krk).

GROBNIČAN: Curać, Ušalj, Bosančić, Begović, Golić, Pilčić, Prpić, Kočević (od 68. Simonaj), Batarelo (od 68. Mikloš), Jabita (od 54. Čamber), Srzentić.

KRK: Vargić, Burul, Lucić, Jurešić, Pervan, Dukađin (od 90 D. Jurešić), Jurica (od 66. Mass), Kosić, Begonja (od 90. Matić), Delibegović (od 77. Jelić), Golemac (od 46. Klenovšek).

Rezultati utakmica 17. kola Druge NL: Opatija - Dugo Selo 2:1, Kustošija - Hrvatski dragovoljac 3:0, Grobničan - Krk 1:1, Jadran Poreč - Radnik Križevci 0:2, Belišće - Marsonia 0:4, Trnje - Karlovac 1919 0:1, Hrvace - Jadran LP 2:0, Bjelovar - Mladost 2:0.