[FOTO] Grobničan osvojio kup protiv Orijenta

Autor: Nikola Cvjetović 31.05.2022

pgz_kup_orijent_1919_grobnican__2_

U nastavku teksta pogledajte fotogaleriju s utakmice i slavlje igrača...

Mavrinci - U finalu županijskog kupa Grobničan je pobijedio Orijent 1919 2:1. Domaćini su bili dominanti cijelo prvo poluvrijeme. Kao da su više željeli pobjedu. Pilčić je doveo Grobničan u vodstvo u 11. minuti, a Bosančić je povećao vodstvo u 41. minuti. Drugo poluvrijeme obilježila je uglavnom dosadna igra. Orijent je stihijski pritiskao, Curać je obranio nekoliko lopti. Grobničan je prijetio iz kontri. Na terenu se nije vidjelo tko je drugoligaš, a tko trećeligaš. Sve do samog kraja. Zakuhalo se kad je Fatić istekom regularnog dijela zabio gol. Sve se moglo vratiti na početak kad je Srzentić lijepo gađao u 95. minuti. Lopta se odbila od stative, šetala po crti prema drugoj stativi i izašla u teren.