[FOTO] Jugaši pobjedom protiv Primorja osvojili Eurokup - Nakon sedam godina europski trofej ponovo u Hrvatskoj

Autor: Portal Torpedo 18.05.2024

final_four_jug_primorje_2024

Fotogaleriju s finala pogledajte u nastavku teksta...

final_foruk_rijeka_vk_primorje_jug_finale__8_

Rijeka - U hrvatskom finala Eurokupa, momčad Primorja EB poražena je od Juga CO sa 6:12. Prve dvije četvrtine protekle su u igri generalno vrlo malo pogodaka (2:4 za jugaše u poluvremenu), podosta pogrešaka u napadu, dosta isključenja ‘bez lopte’ i prekršajima u napadu. Međutim, ono što valja naglasiti, niti jednog trenutka Jug Adriatic osiguranje nije ispuštao vodstvo iz ruku. Nisu dopuštali Riječanima niti izjednačenje. U prvoj je četvrtini bilo 0:2 i 1:3, nakon prve dvije četvrtine 2:4. U trećoj dionici su Gospari postigli čak 6 golova, dakle polovicu u cijelom susretu.. Na kraju ove dionice već je bilo 10:4 za jugaše.

final_foruk_rijeka_vk_primorje_jug_finale__4_

Čestitke objema našim momčadima na ovom završnom turniru, a kako i dolikuje posebna čestitka pobjednicima, Jug Adriatic osiguranju koji je nakon sedam godina donio u Hrvatsku novi europski klupski trofej.

Jugaši pobjedom protiv Primorja osvojili Eurokup - nakon sedam godina europskI trofej ponovo u Hrvatskoj