[FOTO] Natjecatelji Judo kluba Rijeka odlični na 1. Turniru ‘Ippon’ održanom u Rovinju

Autor: Nikola Cvjetović 30.05.2022

1_turnir_Ippon_Rovinj_jk_rijeka__1_

Riječani su tradicionalno osvojili veliki broj medalja, a u ukupnom plasmanu zauzeli su 2.mjesto...

1_turnir_Ippon_Rovinj_jk_rijeka__2_

Rijeka - Nakon duge pauze izazvane pandemijom napokon su se počela održavati i natjecanja u mlađim uzrasnim kategorijama. Tako je ponovo zaživjela međužupanijska judo liga za djecu “Ippon”. Prvo kolo održano je 29.05.2022. godine u Rovinju. Nastupilo je 227 natjecatelja iz 14 klubova Istarske i primorsko-goranske županije. Sljedeće kolo održat će se u 6. mjesecu u Puli.

U ukupnom poretku prvo mjesto osvojio je Istarski borac, drugo mjesto pripalo je JK Rijeka, treće JK Meto Labin, a sudjelovali su i Pulafit, JK Kvarner Rijeka, Ippon Labin, Uchimata Rovinj, Krk, Lošinj, Samuraj, Randori Pula, Istra Poreč, Liburnija Opatija i Hero Judo Academy Selce.