[FOTO] Opatija remizirala sa Sesvetama, Šarac u samoj završnici pogodio za izjednačenje

Autor: Anto Ravlić 06.05.2022

nk_opatija_nk_sesvete_2022_kantrida__1_

Nekoliko fotografija s Kantride pogledajte u galeriji....

nk_opatija_nk_sesvete_2022_kantrida__2_

Rijeka - Opatija je odigrala 1:1 sa Sesvetama na Kantridi. Izjednačujući pogodak Opatijci su postigli u sudačkoj nadoknadi. Strijelac je bio Šarac koji je ušao četiri minute prije kraja regularnih 90 minuta. Bod vrlo vjerojatno neće značiti ništa Opatiji. S tri boda protiv Sesveta, koje se također bore za opstanak, zadržali bi kakve-takve nade. Utakmica se prelomila u 36. minuti. Bertoša je dobio drugi žuti, sudac je pokazao na bijelu točku i gosti su poveli. Preostala su tri kola, a opstanak je daleko sedam bodova.

Opatija je nastupila u sastavu: Berković, Malinić, Bertoša, Kavčić, Belančić, Kukoč, Lagumdžija (od 53. Glavaš), Ivančić (od 86. Šarac), Furijan (od 53. Grbac), B. Bogolin (od 60. V. Bogolin), Pejanović (od 86. Bekić)