[FOTO] Orijent upisao pobjedu, Opatija izgubila u derbiju začelja

Autor: Anto Ravlić 20.03.2022

nk_orijent_nk_dubrava_2022__1_

Fotogaleriju s Krimeje pogledajte u nastavku...

nk_orijent_nk_dubrava_2022__2_

Rijeka/Solin - Na Krimeji se lakše diše. Nakon remija u Dugopolju Orijent je pobijedio trećeplasiranu Dubravu Tim Kabel 2:1. Oba pogotka postigao je stoper Mulac. Prvi nakon sat igre glavom, a pobjedonosni u 92. minuti s bijele točke. Penal je izborio Biškupović. Pobjedom se Orijent izjednačio na trećoj poziciji s Dubravom. Lijep dvokorak nakon četiri uzastopna proljetna poraza koji su bili posljedica odlaska nekih igrača i ozljeda.

Opatija je izgubila u derbiju začelja u Solinu primivši gol u 83. minuti. Opstanak je sve dalje, do kraja prvenstva još je devet kola. Opatijci su posljednji, a spas je daleko devet bodova. Upravo Solin na ljestvici drži posljednju poziciju koja jamči opstanak.