[FOTO] Orijent već u 1. minuti trasirao put u finale protiv Crikvenice

Autor: Anto Ravlić 19.04.2022

kup_crikvenica_orijent_2022__2_

Kompletna utakmica je prošla bez kartona, što je zaista raritet, a veliku fotogaleriju pogledajte u nastavku teksta...

Crikvenica - Nogometaši Crikvenice nisu uspjeli ući u finale županijskog kupa. Orijent je pobijedio u Crikvenici 3:1. Gosti su poveli već u prvoj minuti golom najboljeg strijelca Orijenta Durdova. Kada jača ekipa povede, teško se vraćati.

kup_crikvenica_orijent_2022__1_

Crikveničanima je to moglo i uspjeti da su šanse iskoristili Vukajlović i Antanasković koji su se našli pred vratarom gostiju. Kad neće domaćini, hoće gosti. Durdov povećava vodstvo s 25 metara. Do poluvremena su domaćini i gosti imali po dvije prilike. U drugom dijelu tempo je pao, zadovoljni gosti su stali na loptu. Igralo se bez prilika, ali i bez faula. Naime, kompletna utakmica je prošla bez kartona, što je zaista raritet. U 77. minuti Mulac iz slobodnog udarca pogađa kut za 3:0. Za konačni rezultat pogodio je oštrim, prizemnim udarcem Bogdanić.

kup_crikvenica_orijent_2022__4_

Crikvenica - Orijent 1919 1:3

CRIKVENICA Gradski stadion. Gledatelja: 220. Sudac Rožman (Rijeka)
Strijelci: 0:1 Durdov (1.), 0:2 Durdov (25.), 0:3 Mulac (77.), 1:3 Bogdanić (82.)

CRIKVENICA Baričević, Antanasković (od 69. Burčul), Prpić, Mazzarolli, Barac, Vukajlović (od 60. Šarković), Alilović (od 77. Ad. Mašić), Bogdanić, Butorac, Buršić (od 60. Imeraj), Am. Mašić (od 77. Starčević)

ORIJENT 1919 Mohorović, Macolić (od 46. Stefanović), Mulac, Fatić, Zuliani, Gadže, Putnik, Zrilić (od 64. Dukađin), Biškupović (od 64. Jadrić), Petrović (od 64. Mohorovičić), Durdov (od 81. Srzentić)