[FOTO] Remi na Krimeji: Orijent 1919 i Dubrava odigrali neriješeno

Autor: Nikola Cvjetović 21.08.2022

orijent_dubrava_2022__9_

Orijent 1919 drugu domaću utakmicu nije uspio ostvariti pobjedu...

orijent_dubrava_2022__7_

Rijeka - Nogometaši Orijenta 1919 i Dubrave na Krimeji su jučer odigrali neriješeno (2:2), a tri gola pala su u prvom poluvremenu. U 11. minuti Mulac je dobro reagirao i glavom loptu skrenuo u mrežu za 1:0. U 30. dosuđen je penal za goste, nakon što je napadač Dubrave pogodio u ruku kapetana Orijenta 1919, a Ljubanović je bio siguran s bijele točke - 1:1. Minutu kasnije, ali u drugom kaznenom prostoru James je olako skrivio kazneni udarac na Ibišiju, Tadejević je zatresao mrežu, za 2:1. Konačnih 2:2 postavio je Vajdovčić u 80. minuti

orijent_dubrava_2022__6_

Prva NL - 2. kolo
ORIJENT 1919 - DUBRAVA 2:2

Igralište na Krimeji
Gledatelja: 400
Sudac: Darko Jurčević (Cetingrad)

Strijelci: 1:0 Mulac (11'), 1:1 I. Ljubanović (30'-11m), 2:1 Tadejević (31'-11m), 2:2 Vajdovčić (80')

Žuti kartoni: Fatić (Orijent 1919), Palić (Dubrava)

ORIJENT 1919: Boglić, Švrljuga, Mulac, Tadejević, Senčar, Putnik, Fatić (61 Mohorovičić), Zrilić (87 Senčar), Ivančić (81 Dukađin), Dujmović, Ibiši

DUBRAVA: Debijađi, Radić, James (46 T. Ljubanović), Ikenna, Palić (46 Gucić), Agba, Ivanović (60 Vajdovčić), Hoić (74 Kuliš), Čoko, I. Ljubanović, Žabec (88 Petriško)

Remi na Krimeji: Orijent 1919 i Dubrava odigrali neriješeno