[FOTO/VIDEO] Borbena utakmica puna preokreta i lijepih poteza - HMNK Rijeka slavio protiv MNK Jesenje

Autor: Nikola Cvjetović 09.02.2022

hmnk_rijeka_mnk_jesenje_2022__2_

Kako je protekao susret te što su poručili igrači i trener HMNK Rijeka pogledajte u priloženom video isječku i fotogaleriji...

hmnk_rijeka_mnk_jesenje_2022__3_

Rijeka - Borbenu utakmicu punu preokreta i lijepih poteza režirali su seniori HMNK Rijeka protiv ekipe MNK Jesenje. Gosti poveli pogotkom Hanžića u 1 minuti i na krilima ranog vodstva pokušali presingom u prvom poluvremenu povećati razliku, No, Riječni se ne daju, pa u 16. minuti za izjednačenje pogađa Cianci. U 21. minuti Majetić je pogodio za 2:1, zatim je bio siguran Smolčić u 23' te Šegota u 26 minuti, dok je riječki niz poremetio pogodak Vidovića u 25' za rezultat 4:2. No, no domaći se ne predaju, pa tako u 32' Hanžić postiže svoj drugi pogodak, da bi minutu kasnije bio siguran s 10 metara za 4:4. I domaći ubacuju u brzinu više te se redaju brojen kontre i akcije, ali gosti ponovo pogađaju i prelaze u vodstvo pogotkom Vincelja i 35'. Samo minutu kasnije Kurolt pogađa za 5:5, da bi konačni rezultat 6:5 postavio Štanfel u samoj završnici ove infarktne utakmice.

hmnk_rijeka_mnk_jesenje_2022__1_

- Čestitke MNK Jesenje na još jednoj zaista odličnoj predstavi, fer i korektnoj igri i ponašanju. Nadamo se da ćemo imati još puno ovakvih lijepih vikenda obilježenih pobjedama naših selekcija, već idući vikend imamo priliku ponoviti to, juniori gostuju u Novom Marofu dok seniori dočekuju MNK Bjelovar, poručili su iz MNK Rijeka.