[FOTO/VIDEO] Orijent izgubio četvrtu utakmicu u nizu

Autor: Anto Ravlić 05.03.2022

orijent_1919_sesvete_krimeja_2022__2_

Druga liga je iznimno izjednačena i bodovno zbijena. Do jučer je klub s Krimeje bio na vrhu, a sad je tek pet bodova od zone ispadanja.

orijent_1919_sesvete_krimeja_2022__3_

Rijeka - Orijent je doživio i četvrti proljetni poraz u isto toliko utakmica. Na Krimeji su bile bolje Sesvete s glatkih 0:3. Gosti su put do pobjede utrli u prvih 20 minuta. Ivkič je u 14. minuti zabio za vodstvo, a Baltić je u 20. minuti povećao prednost Sesveta. Za konačnih 3:0 zabio je Stojanović u 63. minuti. Crveni s Krimeje prezimili su na liderskoj poziciji, a nakon četvrtog uzastopnog poraza, pali su na četvrto mjesto. U posljednje tri utakmice nisu zabili niti gola, a primili su sedam zgoditaka. U sljedećem kolu Orijentaši putuju u Dugopolje. Nema puno prostora za defetizam, ali niti za gubljenje bodova. Druga liga je iznimno izjednačena i bodovno zbijena. Do jučer je klub s Krimeje bio na vrhu, a sad je tek pet bodova od zone ispadanja.

Orijent - Sesvete 0:3
ORIJENT 1919: Boglić, Mulac, Senčar (od 65. Biškupović), Fatić, Macolić, Srzentić (od 58. Zrilić), Putnik, Gadže (od 80. Mohorovičić), Delibegović, Dukađin (od 58. Jelić), Petrović (od 46. Durdov)