[FOTO/VIDEO] Riječani upisali visoku pobjedu protiv FC Split Trumm i potvrdili prvo mjesto na tablici

Autor: Nikola Cvjetović 10.12.2023

hmnk_rijeka_fc_split_trumm_2023__17_

Sažetak utakmice s izjavama igrača i trenera te veliku fotogaleriju pogledajte u nastavku...

berkovic_cicanci_hmnk_rijeka_fc_split_trumm_2023

Rijeka - Sjajnu utakmicu odigrali su sinoć seniori HMNK Rijeka i pritom nanijeli teški poraz ekipi iz FC Split TRUMM. Od samog početka utakmice bilo je jasno da pobjeda domaćina nije bila upitna, bilo je samo pitanje s kolikom gol razlikom, a nakon sučevog zvižduka na semaforu je pisalo 8 : 1.

hmnk_rijeka_fc_split_trumm_2023__3_

Riječani su u vodstvo došli rano. U 1' kapetan Rijeke Cianci trese mrežu za 1:0. Samo tri minute kasnije Radujković povisuje na 2:0. Husarić mrežu trese u 15'. Gosti su do jedinog pogotka stigli preko Zorotovića u 16' minuti, a u istoj minuti Fetić postiže gol za 4:1. Na 5:1 povisuje Husarić u 22'. Radujković svoj drugi pogodak postiže u 29'. Murtić u istoj minuti povećava na 7:1, a konačnih 8:1 postavlja Matijević u 38'.

hmnk_rijeka_fc_split_trumm_2023__66_

Prva polusezona je gotova, Riječani imaju 4 boda ispred prvog pratitelja, vinkovačke Aurelie i mogu biti i više nego zadovoljni. Nakon zasluženog odmora 10. kolo je na rasporedu 20. siječnja kada im u goste dolazi Novi Marof.