[FOTO/VIDEO] U borbenoj utakmici punoj preokreta juniori HMNK Rijeka upisali poraz

Autor: Nikola Cvjetović 24.02.2022

hmnk_rijeka_nk_uspinjaca_2022_juniori__4_

Sažetak s utakmice i fotogaleriju pogledajte u nastavku...

hmnk_rijeka_nk_uspinjaca_2022_juniori__3_

Rijeka - Iako su upisali poraz protiv MNK Uspinjača - Gimka , juniori Rijeke nemaju za čime žaliti s obzirom na to da su prošle nedjelje pružili jednu čvrstu i atraktivnu utakmicu.

Kako ističu u klubu, ekipa nema za čime žaliti s obzirom na to da se stvorila jedna prava ekipa koja je velikim dijelom sastavljena od igrača koji su ulazno godište i koji će iduće sezone biti kako napominju pakleni stroj. u ovom susretu je možda nedostajalo i malo sportske sreće koja je trebala da se pobijedi jednog ovakvog protivnika, te dodaju da su ponosni na svoje juniore koji su u premijernoj sezoni imali i još uvijek imaju veliku ulogu

Mrežu je prvi načeo Musulin u 10 minuti i doveo goste u vodstvo, samo minutu nakon njega trese Mrkoci, koji je zabio i u 14 minuti. Na 1:3 smanjio je Hajdaraj u 22, zatim je za domaće pogodak upisao Radić u 25. U 32' pala su dva pogotka, za domaće je tukao Matijević, a za goste Cigler. Dok je konačni rezultat 3:5 postavio Ramić.