[FOTO/VIDEO] Vodeća momčad prvenstva: HMNK Rijeka upisala još jednu važnu pobjedu

Autor: Nikola Cvjetović 18.11.2023

hmnk_rijeka_aurelia_2023__19_

Utakmica je započela minutom šutnje za sve stradale i nestale u Domovinskom ratu te za sve žrtve Vukovara i Škabrnje.

hmnk_rijeka_aurelia_2023__66_

Rijeka – Sinoć je u Dvorani mladosti ekipa HMNK Rijeka upisala važnu pobjedu protiv ekipe Aurelia Futsal i odvojila se na vrhu tablice.

Gosti su poveli u 7' pogotkom Dogana, da bi Ciao povećao vodstvo u 18' minuti. Prvi gol za Rijeku postigao je Manestar u 20', da bi samo dvije minute kasnije pogodak izjednačenja postigao Matijević. U vodstvo domaća momčad prelazi u 24' pogotkom Fetića, koji trese mrežu i u 37', dok konačnih 4:3 postavlja Radujković autogolom.

hmnk_rijeka_aurelia_2023__31_

Napokon smo sami na vrhu i jedini neporaženi u ligi. Utakmica kakva i priliči derbi susretima, puna tenzija, kartona, preokreta, neizvjesnosti do posljednje sekunde utakmice. Sjajnoj mladoj ekipi MNK Aurelia Futsal čestitamo na pravoj utakmici. Iduće kolo vodi nas u Slavonski Brod na noge ekipu MNK Brod 035.