Gajzler dvostruki strijelac za slavlje juniora u utakmici protiv Cibalije

Autor: Andrea Načinović 22.08.2022

rijek_juniori

Rijeka je povela u 58. minuti.

Rijeka - Juniori Rijeke pobijedili su na gostovanju Cibaliju 2:0 u utakmici drugog kola Prve HNL. Riječki nogometaši predstavili su se još jednom u odličnom izdanju i tako stigli do vrijedna tri boda.

Prvo ime utakmice ponovo je bio Niko Gajzler koji je s dva gola okrunio dobru igru cijele ekipe.

Rijeka je odlično ušla u utakmicu i uspostavila dominaciju. Cibalia je kroz utakmica prijetila isključivo iz prekida.

U redovima Rijeke raspoložen je bio i Mikloš koji je povezivao redove i hranio napadače upotrebljivim loptama.

Rijeka je prvu priliku imala preko Momčilovskog. Nakon sjajne minijature Gajzlera, Momčilovski je nekoliko centimetara zakasnio poentirati. Veliku priliku imao i Kukoč čiji je odličan udarac glavom sjajno obranio vratar Cibalije. U drugom poluvremenu Rijeka je dodatno podignula ritam i kroz dvije odlične prilike najavila pogodak .

Rijeka je povela u 58. minuti. Bodetić je sjajno ubacio iz kuta, a Gajzler sjajno pospremio loptom glavom u mrežu – 0:1.

Sedam minuta kasnije Rijeka je potvrdila pobjedu. Gajzler se ponovo driblingom otresao stopera Cibalije i s vrha kaznenog prostora milimetarski točno pogodio za 0:2.

Gajzler je postigao i treći gol nakon sjajne akcije Mikloša i Bodetića, no gol je poništen.