Gimnastičarka Ani Pughel osvojila dvostruku brončanu medalju i peto mjesto na natjecanju u Budimpešti

Autor: Marina Pauletić 14.04.2024

ani_pughel_foto_fb_Gimnasticki_Klub_Rijeka-Croatia Foto: Gimnastički klub Rijeka

Natjecanje je održani u Mađarskoj.

Rijeka/Budimpešta – Ani Pughel, gimnastičarka Gimnastičkog kluba Rijeka osvojila je na međunarodnom turniru Elek Matolay 2024. u Budimpešti dvostruku brončanu medalju u finalu grede i partera te peto mjesto na višeboju.

Danas je u finalu grede (start 4.8) i partera (4.4.) zasjala na kraju natjecanja osvojivši dvije brončane medalje s jednakom konačnom ocjenom 12.000! Na preskoku je bila nadomak medalje, svega pola desetinke ju je dijelilo od postolja i tako zauzela peto mjesto (11.950). Jučer je pak na istome natjecanju bila peta višebojka.