[HNK Rijeka] Prva HNL – kadeti: Rijeka – Rudeš 3:1

Autor: Marijana Šepić Bjelobaba 15.03.2022

kadeti_hnk_rijeka_nk_rudes

U zanimljivom ogledu Rijeka je slomila otpor gostiju u posljednjih deset minuta.

Rijeka - Kadeti Rijeke pobijedili su Rudeš 3:1 u utakmici 18. kola Prve HNL.

U zanimljivom ogledu Rijeka je slomila otpor gostiju u posljednjih deset minuta. U 80. minuti Žlibanović je ubacio iz kornera, Šuke je poentirao u kut – 2:1.

Dvije minute kasnije, Srdoč je proigrao Došena koji je pospremio loptu u mrežu – 3:1.

Rudeš je imao prvu priliku na utakmici. Riđan je pucao u devetoj minuti, Bodetić je obranio udarac.

Rijeka je povela u 23. minuti, nakon kontakta Pučića i Bušića, sudac Jelenčić je pokazao na bijelu točku.

Korač je bio siguran – 2:1.

Gosti su izjednačili u 34. minuti. Kunert je odigrao povratnu loptu, Verić je poentirao – 1:1.

Rudeš je imao priliku u 35. minuti, Kunert je lijepo prošao, ali udarac je otišao pored gola.

Do kraja prvog dijela Rudeš je imao još dvije prilike, Bušićev udarac s 25 metara otišao je iznad grede, a udarac Prodanovića (42′) nakon kornera otišao je pored gola.

Rijeka je propustila priliku u 44. minuti, Šuke je iz okreta pucao, a vratar Rudeša obranio.