[HNK Rijeka] Prva HNL: Juniori Rijeke slavili u Varaždinu

Autor: Marijana Šepić Bjelobaba 21.02.2022

gajzler_juniori_hnk_rijeka

Bijeli su dobrom igrom stigli do sedme prvenstvene pobjede.

Rijeka - Juniori Rijeke pobijedili su na gostovanju Varaždin 3:1 u utakmici 17. kola Prve HNL.

Rijeka je povela u 25. minuti. Bilić je oduzeo loptu na polovici terena, odigrao za Couplanda koji je sjajnim dodavanjem proigrao Gajzlera. Napadač Rijeke izbio je sam pred gol Varaždina – 0:1.
Rijeka je prednosti udvostručila u 61. minuti. Nakon dobre akcije po lijevoj strani, Bodetić je ubacio, a Gajzler utrčao na prvu vratnicu i poentirao – 0:2.
Varaždin se u igru vratio u 74. minuti golom Posaveca, ali Rijeka je pobjedu potvrdila u 82. minuti.
Valjan je ubacio iz kornera, domaća obrana uspjela je na kratko otkloniti opasnost, a s 18 metara volej sjajno posprema Srdoč – 1:3.
Rijeka je kroz utakmica imala još nekoliko prilika, Bodetićev udarac s deset metara obranio je vratar Varaždina, Dujmovićev udarac glavom otišao je pored vratnice, a Valjanov udarac sa sedam metara zaustavio je vratar.