Hrvatska (U-21) reprezentacija pobijedila Farske otoke, riječki igrač Hodža strijelac i asistent

Autor: Nikola Cvjetović 13.09.2023

veldin_hodza_hnk_rijeka-98064

Veldin Hodža odigrao je cijelu utakmicu za reprezentaciju Hrvatske postigavši gol za 0:2 u 44. minuti. Franjo Ivanović u igru je ušao u 81. minuti umjesto Belje, istakli su u HNK Rijeka.

Rijeka - Hrvatska reprezentacija (U-21) pobijedila je na gostovanju Farske otoke 4:2 u utakmici prvog kola kvalifikacija za EURO 2025. godine.

Veldin Hodža odigrao je cijelu utakmicu za reprezentaciju Hrvatske postigavši gol za 0:2 u 44. minuti. Franjo Ivanović u igru je ušao u 81. minuti umjesto Belje.

Hrvatska je nakon 75. minute vodila 3:0, a uz Hodžu, pogotke su postigli Šimić (17′) i Beljo (75′).

Ipak, domaćin se u završnici vratio u igru golovima Dahl-Olsen (78′, 85′), no Hrvatska je u sudačkoj nadoknadi potvrdila pobjedu.

Hodža je proigrao Ljubičića koji je poentirao za konačnih 4:2.