Juniori Rijeke poraženi u Sesvetama

Autor: Tara Tomić 21.04.2024

Rijeka,_juniori foto - HNK RIJEKA

Nakon 24. kola juniori Rijeke nalaze se na 5. mjestu s 34 osvojena boda, a u idućem kolu bit će domaćini Šibeniku.

Rijeka - Juniori Rijeke doživjeli su visoki poraz (4:0) na gostovanju kod Sesveta u 24. kolu Prve NL. Igrači Gorana Gajzlera još su jednom platili cijenu nogometnog odrastanja i činjenicu da se rezultatu pretpostavio razvoj igrača od kojih će mnogi u idućoj sezoni već imati ozbiljno juniorsko iskustvo. Momčad koja je u početnoj postavi imala tek dva igrača izlaznog juniorskog godišta (Bužić, Medojević), uz tri kadeta (Peranović, Kitin, Murica), nije se lako nosila s čvrstim suparnikom koji je poveo u 10. minuti pogotkom Bjelivuka. U 55. je na 2:0 povisio Regetaš, u 63. za 3:0 je pogodio Sinković, pa u 73. za konačnih 4:0 ponovo je strijelac bio Regetaš.

Sesvete – Rijeka 4:0

SESVETE Stadion Sesvete. Gledatelja 60. Sudac: Filip Hirš (Varaždin). Strijelci: 1:0 Bjelivuk (10’), 2:0 Regetaš (55’), 3:0 Sinković (63’), 4:0 Regetaš (73’).

SESVETE: Cik, Žgela (od 84’ Janeković), Popović (od 60’ Primorac), Cindrić, Bjelivuk, Guja, Halilović, Sinković (od 83’ Sinković), Regetaš (od 84’ Šajfar), Džalto (od 31’ Blažeković), Tomaić (od 67’ Andrić).

RIJEKA: Vučetić, Peranović (od 64’ Zubović), Bužić, Kitin, Valinčić, Murica (od 46’ Mikloš), Blečić (od 67’ Došen), Butić, Medojević (od 46’ Žlibanović), Bilajac (od 46’ Čamber), Jakac (od 60’ Mrvčić).