Juniori Rijeke i Rudeš remizirali

Autor: Marina Pauletić 04.12.2023

juniori_hnk_rijeka_panic Foto: arhiva

Bijeli su na gostovanju u Zagrebu pružili dobru igru.

Rijeka - Juniori Rijeke remizirali su na gostovanju kod Rudeša 1:1 u utakmici 15. kola Prve HNL.

Bijeli su na gostovanju u Zagrebu pružili dobru igru, kod vodstva 1:0 imali su nekoliko prilika da zaključe utakmicu, ali na kraju je domaćin u završnici izborio bod.

Bilajac je u 43. minuti na tridesetak metara od gola Rudeša presjekao jedno dodavanje domaćina, krenuo prema golu, driblingom se oslobodio dvojice domaćih igrača i na kraju mirno i hladnokrvno prebacio vratara – 0:1.

Bod domaćinu donio je Korač u 84. minuti pospremivši loptu u mrežu nakon jednog odbijanca – 1:1.

Rudeš – Rijeka 1:1

Utakmica 15. kola Prve HNL – juniori: Rudeš – Rijeka 1:1 (0:1). Igralište ŠC Rudeš. Gledatelja: 70. Sudac: Ivan Čužić (Velika Gorica).

Strijelci: 0:1 Bilajac (43′), 1:1 Korač (84′).

Žuti kartoni: Kuzmanić (Rudeš), Blečić, Bilajac, Bužić (Rijeka).

RUDEŠ: Ciban, Verić, Bušić (od 70′ Vujanić), Kuzmanić (od 70′ Orešković), Kunert (od 64′ Turković), Ali (od 78′ Budiša), Magđinski, Markulin, Šoštar (od 78′ Ukalović), Grubišić, Korač.

RIJEKA: Vučetić, Bužić, Šimurina (od 57′ Šuke), Blečić (od 64′ Medojević), Valinčić, Kitin, Jakac, Bilajac (od 71′ Tešović), Butić (od 64′ Momčilovski), Žlibanović, Došen (od 57′ Mikloš).