Juniori Rijeke pobijedili Dugopolje, Coupland strijelac

Autor: Marina Pauletić 14.11.2022

nogomet_juniori

Rijeka je tako smanjila zaostatak za Dinamom na dva boda.

Rijeka - Juniori Rijeke pobijedili su na gostovanje Dugopolje 1:0 u utakmici 13. kola Prve HNL. Rijeka je novom pobjedom smanjila zaostatak za vodećim Dinamom na samo dva boda. Izabranici Gorana Gajzlera nastavili su nizati odlične rezultate, a pitanje pobjednika riješili su već u prvoj minuti utakmice. Nakon odlične akcije Gajzlera i Bodetića po lijevoj strani, Bodetić je brzo i točno proigrao Bristrića koji je pravovremeno uposlio Couplanda, a on mirno u padu poentirao – 0:1.

Rijeka je nastavila napadati, dobre prilike propustili Gajzler, Mikloš i Coupland. U drugom poluvremenu, nešto agresivnija igra Dugopolja, ali Rijeka bez problema i dalje dominirala i stvarala prilike, ali nije uspjela stići do drugog gola. U 90. minuti jedan dalekometni pokušaj Dugopolja sjajno je obranio Jurak i sačuvao svoju mrežu netaknutom sedmi put ove sezone.