Juniori Rijeke pobijedili Rudeš na oproštaju od sezone

Autor: Marina Pauletić 31.05.2024

juniori,_rijeka

U 65. minuti Rijeka je potvrdila pobjedu.

Rijeka - Juniori Rijeke pobijedili su Rudeš 2:0 u utakmici posljednjeg, 30. kola, Prve NL.

Rijeka je stigla do 13. pobjede i potvrdila šesto mjesto u prvenstvu.

Bijeli su poveli u 31. minuti. Bilajac je prošao suparničkog igrača, naciljao i lijepo pogodio – 1:0.

U 65. minuti Rijeka je potvrdila pobjedu. Butić je ubacio iz kornera, Kitin je skočio i pucao glavom, a Valinčić potvrdio pogodak – 2:0.

Rijeka – Rudeš 2:0

Utakmica 30. kola Prve NL: Rijeka – Rudeš 2:0 (1:0). Igralište Robert Komen. Gledatelja: 50. Sudac: Mario Prpić (Rijeka).

Strijelci: 1:0 Bilajac (31′), 2:0 Valinčić (65′).

Žuti kartoni: Došen (Rijeka), Kabuan (Rudeš).

RIJEKA: Vučetić, Bužić (od 46′ Vinarš), Kitin, Valinčić, Zubović, Došen (od 67′ Živković), Žlibanović, Bilajac (od 83′ Salković), Blečić, Jakac, Butić (od 67′ Mrvčić).

RUDEŠ: Ciban, Abramović, Samusenko, Perković, Magđinski, Anić (od 67′ Markulin), Orešković (od 60′ Turković), Peranović (od 67′ Ukalović), Galeković (od 46′ Senkić), Petrušić (od 60′ Glasnović), Peša (od 60′ Kabuan).