Juniori Rijeke remizirali s Osijekom

Autor: Marina Pauletić 25.09.2023

juniori_rijeka_osijek_remi_

Utakmicu je obilježila neumorna kiša.

Rijeka - Juniori Rijeke remizirali su protiv Osijeka 1:1 u utakmici sedmog kola Prve HNL.

Utakmicu je obilježila neumorna kiša koja je ostavila traga na izvedbi obje ekipe koje su se u konačnici uspješno adaptirale.

Gosti su poveli u 56. minuti. Vratar Hlapčić ispucao je loptu s 18 metara sa svoje polovice, obrana Rijeke nije dobro reagirala, lopta je odskočila i prošla pored nekoliko igrača Rijeke da bi ju prihvatio Matković i sigurno poentirao pogodivši suportni kut – 0:1.

Osijek je blizu gola bio u 59. minuti. Nakon jedne pogrešne procjene i loše odigrane povratne lopte, Matković je zaobišao vratara Rijeke i ubacio, a Prekodravac je ostao sam pred praznom mrežom, ali udarac je odlično blokirao Bužić.

Rijeka je počela sve više pritiskati, ali nekoliko opasnih udaraca i ubačaja pred gol Osijek nisu rezultirali golom sve do 72. minute.

Nakon ubačaja iz kuta, Šuke je bio najviši i odlično poentirao – 1:1.